ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

13 HAZİRAN 2015 PARASIZ YATILILIK VE BURSLULUK SINAVI

2015 Yılı Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı (5, 6, 7, 9, 10 ve 11.Sınıflar) 13 Haziran 2015 Cumartesi günü saat: 14.00’da; İlimiz Merkez Elazığ Anadolu Lisesi, Elazığ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Mustafa Kemal Ortaokulu, Esra-Zafer-Eşref Yıldırım Ortaokulu, Mezre Ortaokulu, Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Metin Koloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Dumlupınar Ortaokulu, Gazi Ortaokulu, İmam Efendi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Gazi Anadolu Lisesi, Çubukbey Anadolu Lisesi, Kaya Karakaya Anadolu Lisesi, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi, Şht. Pyd. Bnb, Zafer Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ahmet Kabaklı Anadolu Lisesi ve Elazığ Kaya Karakaya Güzel Sanatlar Lisesi olmak üzere toplam 20 Sınav Merkezi ile Alacakaya, Arıcak, Baskil, Karakoçan, Keban, Kovancılar, Maden ve Palu İlçe Merkezlerinde yapılacaktır.

Öğrencilerin sınav günü en geç saat: 13.30’ da sınava girecekleri okullarda hazır bulunmaları, sınava gelirken yanlarında Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi ile Nüfus Cüzdanını veya Pasaport getirmeleri gerekmektedir. Adayların; cep telefonu, vb. iletişim araçları, sözlük, hesap makinesi ile her türlü bilgisayar özelliği taşıyan cihazlarla sınava girmeleri yasaktır.

Akpınar Mahallesi Kolordu Caddesi 23100 ELAZIĞ - 0 424 2385024-25-26-27-28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.