ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla Kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı´nın 92. Yıl Dönümü Coşku ile Kutlandı.
30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla Kutlandı.

 

Elazığ Valiliği önünde düzenlenen kutlama programına, Vali Vekili Mesut Gençtürk, 8. Kolordu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Yılmaz Uyar ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Vali Yardımcıları Tarık Bahadır, İhsan Selim Baydaş, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Bilgin Pişkin, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ,  kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

 

30 Ağustos Zafer Bayramının 92. yıl dönümü kutlamaları Valilik önündeki Atatürk Anıtı´nda saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başladı daha sonra, Vali Vekili Mesut Gençtürk, 8. Kolordu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Yılmaz Uyar ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Atatürk anıtına çelenk sundu.

 

Vali Vekili Mesut Gençtürk, Hükümet Konağı önünde düzenlenen törenin ardından Valilik Makamına geçerek burada tebrikleri kabul etti.

 

Geçit töreni ile devam eden kutlama törenlerinde Vali Vekili Mesut Gençtürk, 8. Kolordu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Yılmaz Uyar ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, halkın ve törene katılanların bayramını kutladı.

 

Kutlamalar askeri birliklerin geçit töreni ile son buldu.

zafer bayramızafer bayramızafer bayramı

 

 

 

 


 zafer bayramızafer bayramızafer bayramı

 

 

 

 

Akpınar Mahallesi Kolordu Caddesi 23100 ELAZIĞ - 0 424 2385024-25-26-27-28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.