ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

  İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ, 30 Ağustos’un dünya tarihine damga vuran Türk milletini şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biri olduğuna dikkat çekerek, “Bu zafer birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece olmaz denilenleri başardığımızın bir göstergesidir” dedi.  
30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

 

 “30 Ağustos Zafer Bayramının 92. yıldönümünü kutlamanın büyük onuru ve sevinci içerisindeyiz. 30 Ağustos Türkiye’nin geleceği için binlerce şehidin, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına, özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zaferdir.

 

“30 Ağustos, dünya tarihine damga vuran Milletimizin şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biridir. Bu zafer birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece olmaz denilenleri başardığımızın bir göstergesidir. Bu zaferi kazanan şanlı ecdadın mirasçısı olarak bizler de bugün; ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışmalıyız.

 

Bu duygu ve düşüncelerle mukaddes vatanımızın birliği ve milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferin yıldönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK’ü, silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları vatan yapan Aziz Şehitlerimizi, ebediyete intikal eden Gazilerimizi rahmet, saygı ve minnetle anıyor; değerli Elazığlı hemşehrilerimizin ve Milletimizin Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

 

 

 

Ahmet BAĞLITAŞ

Milli Eğitim Müdürü

 

Akpınar Mahallesi Kolordu Caddesi 23100 ELAZIĞ - 0 424 2385024-25-26-27-28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.