ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİLİM VE SANAT MERKEZLERİ ÖĞRENCİ SEÇME SINAVI

Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Seçme Sınavı 22 Mart 2015 Pazar günü saat:10.00’da İlimiz Merkez İmam Efendi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Balakgazi Anadolu Lisesi, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Elazığ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Elazığ Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Mustafa Kemal Ortaokulu, Esra-Zafer-Eşref Yıldırım Ortaokulu, Gazi Ortaokulu, Yücel İlkokulu, Murat İlkokulu, Mezre Ortaokulu, Atatürk İlkokulu, Metin Koloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olmak üzere toplam 14 sınav merkezinde Bakanlığımızca merkezi sistemle yapılacaktır. İlkokul 2, 3 ve 4. Sınıf öğrencilerinin gireceği bu sınava ilimiz genelinde toplam 3977 öğrenci katılacaktır.

Sınava girecek öğrencilerin en geç saat: 09.30’da Sınav Giriş Belgesi ile birlikte Sınav Merkezlerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Sınav Giriş Belgesi yanında olmayan öğrenciler ile cep telefonu, telsiz, çağrı cihazı, vb. iletişim araçları, her türlü bilgisayar özelliği olan cihazlar, fotoğraf makinesi, kamera, vb. cihazlar ile sınava gelen öğrenciler kesinlikle sınav binalarına alınmayacaklardır.

Akpınar Mahallesi Kolordu Caddesi 23100 ELAZIĞ - 0 424 2385024-25-26-27-28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.