ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÖREVDE YÜKSELME SINAVINA KATILACAK PERSONELE İLİŞKİN DUYURU

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Personeli Şef-Memur Görevde Yükselme Sınavı 06/12/2015 Pazar günü saat: 10.00’da tek oturum halinde İlimiz Merkez Mezre Ortaokulu, Balakgazi Anadolu Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ve Metin Koloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olmak üzere 4 sınav merkezinde yapılacak olup, sınava 710 aday katılacaktır.

Sınava girecek adayların en geç saat: 09.30’da Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi ve Özel Kimlik Belgelerinden birisi (Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi veya Pasaport) ile birlikte Sınav Merkezlerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Sınava; hesap cetveli veya databank özelliği olmayan hesap makinası dışında, yanlarında sözlük, çağrı cihazı, cep telefonu, telsiz, radyo gibi kaynaklar ile her türlü bilgisayar özelliği bulunan cihazlar ve saat fonksiyonu dışında özellikleri bulunan saatler ile gelen adaylar kesinlikle alınmayacaklardır.

Akpınar Mahallesi Kolordu Caddesi 23100 ELAZIĞ - 0 424 2385024-25-26-27-28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.