ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şahinkaya Anaokulu’nun Minik Öğrencilerinden Müdür BAĞLITAŞ’a Ziyaret.

Şahinkaya Anaokulu’nun Minik Öğrencilerinden Müdür BAĞLITAŞ’a Ziyaret.

 

İlköğretim Haftası Kutlamaları çerçevesinde Şahinkaya Anaokulu Müdürü Tuba Zülfiye BİLİCİ ve Anasınıfı öğretmeni Betül SOYLU miniK öğrencileri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Kendisini ziyarete gelen minik öğrenciler ile özel olarak ilgilenen ve uzun süre sohbet eden Müdür BAĞLITAŞ, keyifli sohbetin ardından öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

 

Anaokulu öğrencilerinin ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduğunu ve keyif aldığını ifade eden Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ, eğitim yöneticileri olarak bizim en büyük mutluluğumuz çocuklarımızın tebessüm eden yüzlerini görmek, sevinç ve başarılarına tanık olmaktır dedi.

 

Müdür BAĞLITAŞ ziyaret nedeni ile yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen, veli ve hemşerilerimize tekrar hayırlı olmasını dileyerek minik öğrencilerimizi hediyeleri ile birlikte makamından uğurladı.

 

ANAOKULU ZİYARETİANAOKULU ZİYARETİANAOKULU ZİYARETİANAOKULU ZİYARETİ

 

ANAOKULU ZİYARETİANAOKULU ZİYARETİ

 

 

Akpınar Mahallesi Kolordu Caddesi 23100 ELAZIĞ - 0 424 2385024-25-26-27-28

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.