ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun.

10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun.

            Gazetecilik mesleğinin, halkı bilgilendirmek gibi demokrasinin en önemli vasıtası olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ, Gazetecilik mesleğinin, gerek kamuoyuna aktarılan sorunların çözümünde, gerekse önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı işlemesine yardımcı olan kutsal bir meslek olduğunu söyledi. 

Müdür BAĞLITAŞ; "Çalışan Gazeteciler Gününün 55. Yılında ilimizde görev yapan tüm basın mensuplarının sevinç ve mutluluğunu gönülden paylaşıyorum. Toplumsal değerlere saygı gösteren, hukukun evrensel standartlarından sapmayarak icra ettiği görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan ilimizdeki tüm basın camiası, her etkinlikte yaptığımız çalışmaları halka duyurarak aynı zamanda bulundukları bölgenin kalkınmasına da vesile olmuştur. 

Gelişen ve hızla büyüyen iletişim teknolojileri sayesinde bilgiye ulaşmak oldukça kolaylaş ancak internetin hayatımıza girmesi ile sağlıklı ve güvenilir bilgiye ulaşmak da o derece zorlaşmıştır. 

İlimizde görev yapan ve yayın faaliyetlerini sürdüren bütün gazete, televizyon ve internet tabanlı basın kuruluşlarının güvenilir birer haber kaynağı olması, büyük bir özveri ile halkı bilgilendirme çalışmalarını sürdürmesi bizler için de büyük bir şanstır. Yaptığımız her türlü çalışmada yanımızda bulunarak kamuoyunu bilgilendiren, şehrimizin sosyal ve kültürel kalkınmasında büyük bir emeği olan tüm basın camiasının ve çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim" dedi.

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.