ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017 Yılı İlköğretim Ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı

2017 Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (5, 6, 7, 9, 10 ve 11.Sınıflar) 10 Haziran 2017 Cumartesi günü saat 14.00’da İlimiz Merkez; 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ahmet Kabaklı Anadolu Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi, Balakgazi Anadolu Lisesi, Cemil Meriç Fen Lisesi,  Cumhuriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Çubuk Bey Anadolu Lisesi, Elazığ Anadolu Lisesi, Elazığ Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi, Elazığ Kaya Karakaya Güzel Sanatlar Lisesi, Elazığ Lisesi,  Elazığ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Gazi Anadolu Lisesi, Hıdır Sever Anadolu Lisesi, Kaya Karakaya Anadolu Lisesi, Korgeneral Hulusi Sayın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesi,  Metin Koloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mezre Ortaokulu, Mustafa Kemal Ortaokulu, Şehit Piyade Binbaşı Zafer KILIÇ Anadolu İmam Hatip Lisesi, Aziz Gül Ortaokulu, Elazığ Ortaokulu, İmam Efendi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Gazi Ortaokulu, Esra-Zafer-Eşref Yıldırım Ortaokulu ve Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi olmak üzere toplam 28 Sınav Merkezi ile Alacakaya, Arıcak, Baskil, Karakoçan, Keban, Kovancılar, Maden, Palu ve Sivrice İlçe Merkezlerinde yapılacak olup, toplam 12825 öğrenci sınava katılacaktır.

 

Öğrencilerin sınav günü en geç saat 13.30’da sınava girecekleri okullarda hazır bulunmaları, sınava gelirken yanlarında Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi ile Nüfus Cüzdanını (veya Pasaport) getirmeleri gerekmektedir. Adayların;  çanta, cep telefonu, telsiz, radyo, saat, bilgisayar, kamera ve benzeri iletişim araçları ile depolama kayıt ve veri aktarma cihazları, kablosuz iletişim sağlayan cihazlar ve kulaklık, kolye, küpe, bilezik, yüzük, broş ve benzeri eşyalar ile her türlü elektronik ve/veya mekanik cihazlar, databank sözlük, hesap makinesi, kâğıt, kitap, defter, not vb. dokümanlar, pergel, açıölçer, cetvel vb. araçlar, ruhsatlı veya resmi amaçlı olsa bile silah ve silah yerine geçebilecek nesnelerle sınav binalarına girmeleri yasaktır.

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.