ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan İlimizde Coşkuyla Kutlandı.

23 Nisan İlimizde Coşkuyla Kutlandı.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri ilimizde Atatürk anıtına çelenk sunulması ile başladı.

 

Elazığ Öğretmenevi önünde gerçekleşen programa İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ, eğitim yöneticileri,  öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Programda İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ, protokol eşliğinde öğretmenevi önündeki Atatürk anıtına çelenk bıraktı. Çelenk bırakılmasından ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla açık hava programı sona erdi. 

 

Açık alandaki etkinlikler bisikletli Martı timleri ile motorlu Yunus timlerinin de aralarında bulunduğu grubun kortej geçişi ile son buldu.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nın Elazığ´daki resmi programı ise Aziz Gül İlkokulu´nun spor salonunda yapıldı.

 

 Programa Vali Yardımcısı Zekeriya GÖKER, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ, eğitim yöneticileri,veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda okul müdürü Mehmet Sait Aydemir günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.

 

Konuşmanın ardından ilkokul çocuklarından bazıları şiirler okudu, bazıları ise şarkılar söyleyerek çeşitli oyunlar sergiledi.
Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.