ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

3. El Projesi Kapsamında Öğrencilerimize Tabletleri Dağıtıldı.

3. El Projesi Kapsamında Öğrencilerimize Tabletleri Dağıtıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı arasında imzalanan “Engelsiz Bilişim Projeleri İşbirliği Protokolü” kapsamında engelli erişilebilirlik cihazı ve tablet bilgisayar dağıtımı yapıldı.

Valilik binasında gerçekleştirilen dağıtım törenine Vali Murat Zorluoğlu, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bağlıtaş, kurum müdürleri ve öğrenci yakınları katıldı.  Engelsiz Bilişim Projeleri Protokolü 3. El Projesi  kapsamında İlimiz Hazar Anadolu Lisesinden Berkay Metin, Elazğ Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinden Yunus Bayülgen, İstiklal Ortaokulundan Canan Yüksel, İsmetpaşa İlkokulundan Adem Taş, Elazığ Özel Eğitim Uygulama Merkezinden Helin Can ve Gazi Ortaokulundan Rabia Hüsna Bayülgen tablet bilgisayarlarını Vali Zorluoğlu’nun elinden aldılar.

İlimizde İlk ve Orta dereceli okullarda eğitim gören  engelli öğrencilere  tablet dağıtımı yapan Vali Zorluoğlu;  bu imkanı sağlayan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na teşekkür etti. 

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.