ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenlerimize Şehrimiz Tanıtıldı

Aday Öğretmenlerimize Şehrimiz Tanıtıldı

 

İlimize bu yıl atanan Aday öğretmenlerimize okul dışı faaliyetler kapsamında Elazığ’ın tarihi ve turistik yerleri gezdirildi. İlimizde ve ilçelerimizde görev yapacak olan öğretmenlerimizin şehrimizi tanımaları amacıyla “Şehir Kimliğini Tanıma” programı kapsamında tarihi ve turistik ve yerler, müzeler, Harput ve Sivrice’ye gezi düzenlendi. 

Sivrice’ye düzenlenen gezide Aday Öğretmenlere İnsan Kaynakları Şube Müdürü Selami ÇİÇEK ile birlikte eşlik eden Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK göreve başlayacak olan yeni öğretmenleri tebrik ederek başarılar diledi. 

Müdür GÜRTÜRK; 

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yetiştirmek için bu kutsal mesleği bilerek ve isteyerek seçtiğinizi biliyorum. Türkiye’nin aydınlık yarınları sizlerin yetiştireceği, eğiteceği, bilinçlendireceği sevgili çocuklarımızın eliyle şekillenecektir. 

Bu nedenle sizlerden bilinçli, milli ve manevi değerlere bağlı, ülkesini seven, araştıran, okuyan, sorgulayan bir nesil yetiştirmenizi istiyorum. Değerlerimize bağlı yetişen her çocuk bu ülkenin en değerli hazinesidir. Bu nedenle üzerinize yüklenen misyon ağır ve meşakkatli. Hepinizin bu görevi layıkıyla yerine getireceğinize inanıyor, başarılar diliyorum dedi.

18-09-201718-09-201718-09-2017

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.