ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksaray Gençlik Spor Futbol Takımından Elazığ Her Yerde Okuyor Kampanyasına Destek

Aksaray Gençlik Spor Futbol Takımından Elazığ Her Yerde Okuyor Kampanyasına Destek

 

Amatör kümede mücadele eden başarılı ekiplerden Aksaray Gençlik Sporlu yönetici ve futbolculara İl Müdürü Feyzi GÜRTÜRK tarafından kitap hediye edildi. 

Dün gerçekleştirilen programa Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK, Belediye Meclis Üyesi Vedat GÖRGÜZ, Aksaray Gençlik Spor Başkanı Özcan BAL ile yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular katıldılar. 

Programa katılan Aksaray Gençlik Spor Başkanı Özcan BAL, Milli Eğitim Müdürlüğünce başlatılan Elazığ Her Yerde Okuyor Kampanyasına destek olmak için bir araya geldikleri ifade ederek, İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’ün her zaman yanında olacaklarını ifade etti. 

Müdür GÜRTÜRK’te Aksaray mahallesinde 8 yıl öğretmen olarak görev yaptıklarını ifade ederek, bu kampanyaya Aksaray Gençlik Spor Kulübü Futbol Takımının katılımından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Müdür GÜRTÜRK spor yaparak bedenlerini geliştiren gençlerimiz kitap okuyarak da zihinlerini geliştirecekler. Aksaray Gençlik Sporlu gençlerimizin bu davranışı tüm gençlerimize örnek olacaktır. 

Bu organizasyonu düzenleyen Vedat GÖRGÜZ beye de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Hayrın olduğu her yerde kendisini görmek bize mutluluk veriyor. Kampanyamıza verdiğiniz destek için de bir kez daha değerli başkan Özcan BAL ve ekibi ile sporcularımıza teşekkür ediyorum.

05-02-201805-02-201805-02-2018

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.