ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bahçeşehir Kolejinden "Elazığ Her Yerde Okuyor" Kampanyasına Destek

Bahçeşehir Kolejinden "Elazığ Her Yerde Okuyor" Kampanyasına Destek

  

Özel Bahçeşehir Koleji öğrencileri “Elazığ Her Yerde Okuyor” Kampanyasına kitap desteğinde bulundular. 

Okuma kültürünü geliştirmek, çocuklarımıza okuma bilinci kazandırmak, kişisel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunacak aktivitelere katılımlarını sağlamak amacıyla Elazığ Valiliğinin koordinasyonunda müdürlüğümüzce başlatılan “Elazığ Her Yerde Okuyor” kampanyasına bir destekte Özel Bahçeşehir Kolejinden geldi. 

Özel Bahçeşehir Koleji Müdürü Mehmet Yıldırımer öğrenci ve öğretmenleri ile birlikte Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’ü ziyaret ederek kampanya çerçevesinde getirdikleri kitapları takdim etti. 

Ziyaretten ve Özel Bahçeşehir Kolejinin kampanyaya vermiş olduğu destekten memnuniyet duyduğunu ifade eden Milli Eğitim Müdürü GÜRTÜRK; 

“Kampanyamız başladığı ilk günden bugüne sürekli kendini geliştirerek ve yenileyerek büyümeye devam ediyor. Sayın Valimizin destekleriyle başlatılan bu kampanyaya kamu ve özel sektörümüz ile vatandaşlarımızın desteği de günden güne büyüyerek devam ediyor. 

Bugün de ilimizde hizmet veren Bahçeşehir Kolejimizin değerli öğretmen ve öğrencileri ziyaretimize gelerek kampanyaya desteklerini gösterdiler. Ben kendilerine bu anlamlı ziyaretleri ve destekleri için teşekkür ediyorum” dedi. 

Bahçeşehir Koleji Müdürü Mehmet Yıldırımer’de İl Müdürü GÜRTÜRK’e kabulü için teşekkür ederek, kampayaya desteklerinin devam edeceğini belirtti. 

Ziyaretin ardından Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK, Şube Müdürü Metin ÖZGEN konuklarımızla hatıra fotoğrafı çektirdi.

21-03-201821-03-201821-03-2018

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.