ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanlığımız Özel Eğitim ve Rehberlik hizmetleri Genel Müdürü Celil GÜNGÖR’ün Ziyareti.

     
Bakanlığımız Özel Eğitim ve Rehberlik hizmetleri Genel Müdürü Celil GÜNGÖR’ün Ziyareti.

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil GÜNGÖR bir dizi inceleme ve temasta bulunmak üzere ilimizi ziyaret etti.

 

16 Ekim 2015 Cuma günü havayolu ile ilimize gelen Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil GÜNGÖR’ü İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ ve ilimizde bulunan Özel Eğitim Okullarının müdürleri karşıladılar. 

Temaslarına Cumartesi günü Öğretmen evinde devam eden Bilim Sanat Merkezi Öğretmen Seçme Komisyonunu ziyaret ederek başlayan Genel Müdür Celil GÜNGÖR daha sonra tüm özel eğitim kurum ve okullarının müdürleri ile ilçelerde bulunan özel eğitimden sorumlu şube müdürlerinin katılımı ile hazırlanan toplantıya katıldı. 

Toplantıya Genel Müdür Celil GÜNGÖR’ün yanı sıra Belediye Başkan Vekili Karahan ÇELİK ve İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ da katıldılar. 

İlimizde bulunan Özel Eğitim Okullarının durumu hakkında brifing alan Genel Müdür GÜNGÖR daha sonra tek tek ilçe şube müdürleri ve okul müdürlerinin görüşlerini aldı. 

Toplantı sonrasında Elazığ Bilim Sanat Merkezi, Özel Eğitim Meslek Lisesi, Genç Osman İşitme Engelliler İlkokulu gibi Özel Eğitim Kurum ve Okullarını ziyaret eden Genel Müdür GÜNGÖR temaslarını Pazar günü akşam saatlerine kadar sürdürdü. 

Genel Müdür Celil GÜNGÖR ilimizde bulunduğu süre zarfında sırasıyla Keban, Sivrice, Harput ve Palu’da çeşitli inceleme ve temaslarda bulundu.

 

 

 

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.