ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balakgazi Anaokulumuzun Ziyareti

Balakgazi Anaokulumuzun Ziyareti

 

Balakgazi Anaokulu Müdürü Dilek Onat, Müdür Yardımcısı Şeyma Öz Rehberlik Öğretmeni Fethiye SESVEREN ve Okul Öncesi Öğretmeni Hilal ERCAN Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK'ü makamında ziyaret ederek 3 Uluslarası 2 Ulusal eTwinning Projeleri hakkında bilgi verdiler. 

 -Bir Kartpostalın Uçsuz Bucaksız Macerası" projesi ile Okul Müdürü Dilek ONAT,   

 -Pür-Dikkat" projesiyle Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen Fethiye SESVEREN,

-Pandemi  Döneminde Dijital Bağımlılığı Geleneksel Oyunlarla Yeniyoruz adlı projede yer alan Okul Öncesi Öğretmeni Hilal ERCAN ve

-Yağmur Suyu Hasadı adlı projede yer alan Okul Öncesi Öğretmeni Hilal ERCAN hazırladıkları projeler ile ilgili olarak Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk'e sunum yaptılar.

Balakgazi Anaokulu öğretmenelri tarafından hazırlanan projeleri dikkatle inceleyen Milli Eğitim Müdürü GÜRTÜRK proje sahibi idareci ve öğretmenlerimize teşekkür etti.

Uzaktan eğitim sürecinde bile okul ve öğretmenlerimizin çalışmalarına ara vermeden deva mettiğini ifade eden GÜRTÜRK;

"Özellikle Okul Öncesi eğitim kurumlarımızda öğretmenlerimizin hazırladığı eTwinning projelerini ilgiyle ve mutlulukla takip ediyoruz. Bu alanda son 2 yıl içerisinde onlarca proje hazırlayan öğretmenlerimizi ve eTwinning okulu etkiketi alan tüm okullarımızı tebrik ediyorum. Öğretmenlerimizin yaptığı her güzel çalışmada onların yanında olacağımızı, gerekli destek ve katkıyı sunacağımızı bilmenizi istiyorum" dedi.

 31-05-202131-05-202131-05-2021

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.