ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarılı Güreşçilerimizin Ziyareti.

Başarılı Güreşçilerimizin Ziyareti.

 

24-28 Mart 2016 tarihleri arasında İzmir’de yapılan A Gençler Greko Romen ve Serbest Stil Güreş Müsabakalarına katılan öğrencilerimiz başarılı sonuçlar alarak ilimize döndüler. 

Güreş Antrenörleri Suat ULUDAĞ ile birlikte İl Müdür Ahmet BAĞLITAŞ’ı ziyaret eden öğrencilerimiz müsabakalar ve elde ettikleri sonuçlar hakkında Müdür BAĞLITAŞ’a bilgi verdiler. 

İzmir’de yapılan Türkiye Şampiyonasında; 

Serbest kategoride Elazığ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Eyüp İRGİN Türkiye 3.’sü, 

Greko Romen Stilde yine Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Serdar ÇETİN Türkiye 5.’si, Elazığ Lisesi öğrencisi Resul ÇOBAN ise Türkiye 7.’liği elde etti. 

Sporcu öğrencilerimizi kabulünde öğrencileri tek tek kutlayan Müdür BAĞLITAŞ, akademik başarının yanında sportif başarının da sağlanması öğrencilerimizin motivasyonu ve akademik başarısına da olumlu katkılar sağlamaktadır. 

Biz öğrencilerimizin her türlü sosyal kültürel ve sportif çalışmalarında onların yanında olmaya devam edecek ve önlerini açmak için gayretle çalışacağız. 

Öğrencilerimizi ve eğitmenlerini bir kez daha kutluyor,  başarılarının devamını diliyorum dedi.

 

05-04-2016

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.