ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarılı Öğrencilerimiz Ödüllerini Aldılar.

Başarılı Öğrencilerimiz Ödüllerini Aldılar.

 

 

 

10 Kasım Atatürk’ü anma Günü etkinlikleri çerçevesinde ilimiz genelinde düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ tarafından Tablet Bilgisayar hediye edildi.

 

Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ tarafından öğrencilere hediye edilen tablet bilgisayarlar Başkan YANILMAZ il dışında olduğundan dolayı Milli Eğitim Müdür Ahmet BAĞLITAŞ tarafından öğrencilere dağıtıldı.

 

Okul idarecileri ve öğretmenleri ile birlikte kendisini ziyarete gelen öğrencileri kabul eden ve tablet bilgisayarlarını teslim eden Müdür BAĞLITAŞ, öğrencileri tek tek kutlayarak başarılarından dolayı tebrik etti.

 

Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ öğrencilerimizi kutladıktan sonra kendilerine tablet bilgisayar hediye eden Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ’a da teşekkür ederek, böyle başarılı öğrencilerimizin bu tür ödüllerle teşvik edilmeleri onları daha da başarılı kılacaktır dedi.


 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.