ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarılı Öğrencimizin Ziyaretinden Mutluluk Duyduk

Başarılı Öğrencimizin Ziyaretinden Mutluluk Duyduk

Milli Eğitim Bakanlığı ve Bilge Çocuk Dergisi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen "Mars'ta Hayat" konulu Kısa Hikaye Yarışmasında Türkiye birincisi olan Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Yusuf Çağrı GÜLER, Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK tarafından ödüllendirildi.

Okul yönetimi, danışman öğretmeni ve ailesi ile birlikte Milli Eğitim Müdürü GÜRTÜRK'ü ziyaret eden Yusuf Çağrı Güler yarışmaya nasıl katıldığını anlatarak, yazdığı hikayenin konusu hakkında bilgi verdi.

Öğrencimizin başarısının kendilerini gururlandırdığını ifade eden Müdür GÜRTÜRK;

Böyle güzel ve anlamlı bir yarışmada öğrencimizin binlerce öğrenci arasından sıyrılarak Türkiye 1. olması bizleri gururlandırmıştır. Elazığ Her Yerde Okuyor Projemiz kapsamında çouklarımızın okumaları gerektiğini defalarca ifade etmiştik. Bugün artık çocuklarımız hem okuyor, hem de yazıyor. Bir birinden güzel eserler ortaya çıkarıyorlar.

Ben ödülünü Sayın Bakanımız Ziya Selçuk'un elinden alan Yusuf'u bir kez daha tebrik ediyorum, O'nu yetiştiren ailesini ve öğretmenlerini de kutluyorum. İnşallah Yusuf'la aynı güzellikteki başarılarla yine karşılaşacağız dedi.

04-10-201904-10-2019

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.