ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ´dan İl Müdürü GÜRTÜRK´e Hayırlı Olsun Ziyareti

Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ´dan İl Müdürü GÜRTÜRK´e Hayırlı Olsun Ziyareti

 

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’e Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor. 

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK göreve başlaması münasebeti ile kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan konuklarını ağırlamaya devam ediyor. 

Ziyaretler kapsamında bugün Belediye Başkanı Sayın Mücahit YANILMAZ İl Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’ü ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. 

Belediye Başkanı YANILMAZ’a ziyareti nedeni ile teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü GÜRTÜRK Elazığ Belediyesinin en büyük paydaşlarından biri olduğunu ifade ederek; 

“Elazığ’ın her alanda gelişip, kalkınması ve eğitimde hak ettiği yerde olması için belediyemiz ile sürekli iş birliği içerisinde olacağız. 

Elazığ tarihi ve kültürel mirasının yanında eğitim altyapısı ile çok güçlü bir geçmişe sahiptir. Harput’tan günümüze süregelen bu kültürel mirasın devamı için üzerimize düşen ağır vazifenin bilincindeyiz. 

Önümüze çıkan engelleri aşmak, problemlere çözüm bulmak için ortak aklın gücüne inanıyoruz. Bu nedenle yapacağımız her hayırlı işte hem belediyemizle hem de ilimizdeki diğer kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği içerisinde hareket edeceğiz” dedi.

13-07-201713-07-2017

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.