ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilim Sanat Merkezi Görsel Sanatlar Sergisinin Açılışı Yapıldı.

Bilim Sanat Merkezi Görsel Sanatlar Sergisinin Açılışı Yapıldı.

 

Müdürlüğümüze bağlı Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri tarafından hazırlanan Görsel Sanatlar ve Resim Sergisinin açılışı İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ tarafından gerçekleştirildi.

 

Görsel Sanatlar ve Resim sergisinin bugün gerçekleşen açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ’ın yanında Şube Müdürleri Kemal Zihni ÇAĞDAŞ, Selami ÇİÇEK, Bilim Sanat Merkezi idareci ve öğretmenleri ile öğrenci velileri katıldılar.

 

Öğrenciler tarafından hazırlanan tüm eserleri  yakından inceleyen Müdür BAĞLITAŞ memnuniyetini ifade ederek;

 

“Bu yaş gurubundaki öğrencilerimizin böyle güzel eserler ortaya koymuş olmaları, hayal güçlerinin kalitesi ve düşünsel zekaları beni oldukça mutlu etmiştir. Ben hem bu özel öğrencilerimizi hem de onları yetiştiren aileleri ile becerilerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olan değerli öğretmenlerimizi kutluyorum.

 

Bu ve bunun gibi her türlü sosyal, kültürel ve sanatsal çalışmaya olan desteğimiz bundan sonra da devam edecektir. Bütün hemşerilerimizden çocuklarımızın hazırlamış oldukları bu sergiyi mutlaka gezip görmelerini istirham ediyorum” dedi.

 

Elazığ bilim Sanat Merkezi öğrencileri tarafından hazırlanan Görsel Sanatlar ve Resim çalışmaları 11 Nisan 2015 Cumartesi günü gece 23.00’e kadar sergilenmeye devam edecek.

 

 

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.