ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bölgesel Ödül Töreni Gerçekleşti

Eğitim Ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bölgesel Ödül Töreni Gerçekleşti

 

Bu yıl 5. Düzenlenen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde Bölgesel Ödüle layık görülen Mustafa Kemal Ortaokulunun “Çocuklar Geleceğimizdir” isimli projesi Malatya’da düzenlenen ödül programı ile ödüllendirildi.

 

Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemimize kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması, başarılı çalışmaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla gerçekleştirilen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” nin beşincisi Malatya ilinde Niyazi Mısr-i Kongre Kültür Merkezinde düzenlendi. 

 

Niyazi Mısr-i Kongre Kültür Merkezinde düzenlenen ödül törenine; Malatya Vali Vekili Ali Sakar, Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanı Musa Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK, Bölge İl Milli Eğitim Müdürleri, Okul Müdürleri ve öğretmenler katıldı. 

 

Bakanlığımız faaliyetlerinden Türkiye genelinde farkındalık noktasında, büyük ses getiren Yenilikçilik Ödülleridir diyen Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanı Musa Şahin ; “Bilgi çağının eğitici ve yenilikçi insanlar yetiştirmeyi amaç edinerek, bilginin doğrudan aktarılması yerine bilgiye ulaşma yollarının aranması yönünde evrilmektedir” dedi. 

 

Konuşmaların ardından Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik ödülleri verildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Feyzi GÜRTÜRK, eğitimin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla hazırladığı proje kapsamında ödüllendirildi. Ödül töreninin ardından program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. 

 

Öğretim Yöntem ve Teknikleri başlığı altında bölge ödülü alan

 

Elazığ Merkez Mustafa Kemal Ortaokulunun “Çocuklar Geleceğimizdir.” Projesi nedeni ile okul müdürü İbrahim BİŞİ, öğretmenler Yılmaz ÇABUK, Gülden ÖZDEMİR, Filiz DEMİR ve Cemal YALÇIN’da ilimiz Valisi Çetin Oktay KALDIRIM tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirildi.

16-11-201716-11-201716-11-201716-11-201716-11-2017

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.