ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Projesinin Bölgesel Ödül Töreni Trabzon İlinde Gerçekleştirildi.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Projesinin Bölgesel Ödül Töreni Trabzon İlinde Gerçekleştirildi.

          Bakanlığımız tarafından yenilikçi uygulamaları eğitim sistemine kazandırmayı, öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi eğitim ve öğretim imkanları sunmayı amaçlayan “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik” Projesinin bölgesel ödül töreni Trabzon´da yapıldı. 

Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğünün ev sahipliğinde Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde düzenlenen törene Vali yardımcısı Mustafa GÜRDAL, Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Bütçe Daire Başkanı Musa ŞAHİN, İç Kontrol Daire Başkanı Fazlı SARI, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır AKTAŞ, Doğu Karadeniz, Kuzeydoğu Anadolu, Ortadoğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinden dereceye giren proje sahibi illerin milli eğitim müdürleri, yöneticileri, ilçe milli eğitim müdürleri, okul müdürleri ile öğretmenler katıldı. 

Öğretim Yöntem ve Teknikleri, Sanatsal Kültürel Sportif ve Çevreci Faaliyetler, Okul İdaresinin Geliştirilmesi, Eğitim-Öğretime Erişim ve Yönlendirme ile Serbest Kategori olmak üzere 5 farklı kategorinin bireysel başvuru kısmında 5 ; ekiple başvuru bölümünde 6 olmak üzere toplam      11 proje ödüllendirilmiştir. 

Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından hazırlanmış olan "BİLMEK PAYLAŞMAKTIR" isimli proje 1047 proje başvurusu arasından BÖLGE BİRİNCİLİĞİ ödülüne layık görülmüştür. Emeği geçen herkese teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. 

Programda ödül alan iller ve projeleri:

 

- Adıyaman “ Filenin Filizleri” 

- Adıyaman “Stratejik Plan Hazırlama” 

- Adıyaman “ Kalite Sistemlerini Hazırlama” 

- Ağrı “Bilinçli Çocuk Güvenli Gelecek” 

- Bingöl “Değerler Bahçesi” 

- Diyarbakır “Ben Çocuğum Büyümeyi İstiyorum” 

- Elazığ “Bilmek Paylaşmaktır” 

- Erzurum“Kendimi Dinliyorum” 

- Gaziantep “Kütüphanemiz Evimiz” 

- Trabzon “Bilgi Tacım” 

- Rize “Birlikte Oku, Beraber Öğren"

 

 

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.