ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Elazığ İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Avrupa Proje Ziyareti

Elazığ İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Avrupa Proje Ziyareti

 

Elazığ İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından koordine edilen ve Ulusal Ajans tarafından IPA fonuyla desteklenen “Yenilikçi Grafik Animasyon Teknikleri” isimli proje 25.01.2015-07.02.2015 tarihleri arasında Adana Nurten Yetimoğlu MTAL ve Kırıkkale Gazi MTAL okullarının ortaklığıyla Avusturya’nın Viyana ve Çek Cumhuriyeti´nin Prag şehirlerinde tamamlandı.

 

Toplam 31 öğrenici ve 9 refakatçinin katılımıyla gerçekleştirilen Erasmus + projesi kapsamında grafik okulunda eğitim alan öğrenciler Indesign, Photoshop ve Adobe Affter Effect konularında kendilerini geliştirerek kurumumuzda da uygulamalarını arkadaşlarına anlatabilecek konuma geldiler. Yurtdışı akışların tamamlanmasıyla hızla yaygınlaştırma faaliyetlerine başlayan okullar; bilgilendirme faaliyetlerine müteakiben “Yenilikçi Tekniklerle Okul Tanıtım Afiş ve Video Yarışmaları” tertiplemişlerdir.

 

            Okulumuzu ve öğrencilerimizi başarılı çalışmalarından dolayı kutluyoruz.Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.