ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Elazığ Özel Eğitim Meslek Lisesinin Büyük Başarısı.

Elazığ Özel Eğitim Meslek Lisesinin Büyük Başarısı.

 

         25-31 Mart 2015 tarihleri arasında Kayseri’de yapılan İşitme Engelliler Türkiye Şampiyonasında Elazığ Özel Eğitim Meslek Lisesi Atletizm branşında Türkiye birinciliği, Futbol branşında ise Türkiye ikinciliği alarak büyük bir başarıya imza atmıştır. 

 

          Atletizmde Avrupa Şampiyonluğu bulunan  Elazığ Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencisi Murat YALÇIN 800 ve 1500 metrede Türkiye birinciliği, Ferit KART Disk Atmada Türkiye ikinciliği, Abuzer ARKIN Yüksek Atlamadda Türkiye ikinciliği, 4x100 Bayrak Yarışında takım olarak Türkiye ikinciliği, Adnan KALKAN Gülle Atmada Türkiye üçüncülüğü, Zeyduklah MUTLU 400 metrede Türkiye üçüncülüğü ve Muhammet BAYKARA Uzun Atlamada Türkiye üçüncülüğü kazanmıştır.

 

        İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ bu büyük başarıya imza atan ve ilimizi böyle ulusal bir şampiyonada başarı ile temsil eden başta öğrencilerimiz olmak üzere tüm yönetici ve öğretmenlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum dedi.

 

 

 

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.