ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Elazığ Valisi Dr. Ömer TORAMAN Öğretmen Sıdıka Avar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Baskı Atölyesinin Açılışını Gerçekleştirdi.

Elazığ Valisi Dr. Ömer TORAMAN Öğretmen Sıdıka Avar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Baskı Atölyesinin Açılışını Gerçekleştirdi.

Elazığ Valisi Sayın Dr. Ömer TORAMAN , Eşi Neşe TORAMAN ve İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet YİĞİT Öğretmen Sıdıka Avar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek yeni yapılan baskı atölyesinin açılışını yaptılar. Akabinde pansiyonda kalan öğrencilerimiz ile akşam yemeğinde bir araya gelerek öğrencilerimizle sohbet ettiler.

Öğretmen Sıdıka Avar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik ve Fotoğrafçılık Alanında Reklam ve Promosyon Ürünleri üretimine başlamıştı. Müdürlüğümüz ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın desteği ile kurulan atölyede öğrencilerimiz kupa bardak , madalya, plaket, masa isimliği, albüm, kartvizit, davetiye vb. ürünlerin tasarımı ve baskısını yaparak, piyasaya göre daha kaliteli ve uygun fiyata yapacaklar. İlimiz Valisi Dr. Ömer TORAMAN okulumuzu ziyaret ederek hem yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı hem de baskı atölyesinin açılışını gerçekleştirerek öğrencilerimiz ile bir araya geldi. İlimiz Valisi Dr. Ömer TORAMAN ve eşi hanımefendi Neşe TORAMAN daha sonra Milli Eğitim Müdürü Mehmet YİĞİT ile birlikte pansiyonda kalan öğrencilerimizle birlikte akşam yemeğine katıldılar.

  31-05-202231-05-202231-05-202231-05-2022

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.