ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Elazığ Valisi Sayın Ömer Faruk KOÇAK ve İl Müdürümüz Ahmet BAĞLITAŞ Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldular

  2014-2015 eğitim öğretim yılı birinci yarıyılı bugün sona ererken karne dağıtım programı Ağın ilçemizde gerçekleştirildi.  
Elazığ Valisi Sayın Ömer Faruk KOÇAK ve İl Müdürümüz Ahmet BAĞLITAŞ Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldular

 

Ağın ilçesi Abdullah Lütfi İlkokulunda gerçekleştirilen karne dağıtım programına ilimiz Valisi Sayın Ömer Faruk KOÇAK, Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ, Ağın Kaymakamı M.Fatih YAKINOĞLU, Belediye Başkanı Yılmaz SERTTAÇ, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Vedat DEMİRAL,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat YIĞMATEPE ile birlikte öğrenci ve veliler katıldılar.

 

Ağın Abdullah Lütfi İlkokulunda gerçekleştirilen  karne dağıtım programında öğrencilere hitap eden İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ;

 

“15 günlük tatil süresince dinlenmek ve eğlenmek sizlerin en doğal hakkınız. Bu süreyi verimli bir şekilde kullanarak hem tatilinizin keyfini çıkarın, hem de varsa kötü derslerinizi gözden geçirerek ikinci döneme hazır bir şekilde girin.

 

Almış olduğunuz karneler sizin başarınızın bir ölçüsü değil, çalışmanızın ölçüsüdür. Bu nedenle kötü notlarınız için üzülmeyin. Bu notların telafisi için daha çok çalışarak ikinci döneme hazır bir şekilde başlayın.

 

Bu tatil kendinizi geliştirmek, eksiklerinizi gözden geçirmek, yeni döneme yeni heyecan ve gayretle başlamanız için iyi bir fırsat olacaktır. Bir dönem boyunca yoruldunuz. Güzel bir tatili hak ettiniz. Tatilinizde derslerinizi gözden geçirirken dinlenmeyi ve arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirmeyi de ihmal etmeyin” dedi.

 

Karne dağıtım programında öğrencilere ilimiz Valisi Sayın Ömer Faruk KOÇAK tarafından öğrencilere satranç takımı hediye edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.