ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ETSO'dan Öğrencilerimize Tablet Desteği

ETSO'dan Öğrencilerimize Tablet Desteği

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Dijital Eğitime Destek kampanyası Çerçevesinde Öğrencilerimize Tablet Hediye Etti.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar birliği tarafından başlatılan ve uzaktan eğitim gören öğrencilerimize destek amacıyla yürütülen proje kapsamında Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından öğrencilerimize dağıtılmak üzere müdürlüğümüze tablet bağışında bulunuldu.

 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkası Asilhan Arslan, Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ve Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Şube Müdürü Ömer Abdulaziz Döger'in katıldığı bir programla müdürlüğümüze teslim edilen tablet bilgisayarlar, Bakanlığımızca yapılan puanlama sonucunda oluşan listedeki öğrencilerimize verilecek.

 

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK salgın nedeni ile uzaktan eğitim gören ancak tablet veya interneti olmadığı için eğitime erişemeyen öğrencilerimize Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasınca sağlanan tabletlerin dağıtılacağını ifade ederek, Asilhan Arslan'a katkıları için teşekkür etti.

 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan'da uzaktan eğitim gören çocuklarımıza destek olmak, Türkiye'nin yarınlarını şekillendirecek olan çocuklarımızın yanında olmak adına desteklerini sürdürmeye devam edeceklerini ifade etti.

29-12-202029-12-2020

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.