ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi kapsamında Etkileşimli Tahta Planlaması

ğitimde Fatih Projesi kapsamında etkileşimli tahta kurulmayan okullarımız ile etkileşimli tahta ihtiyacı olan okullarımız için planlama yapılmaktadır. Buna göre okullarımız Mebbis şifreleri ile  https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?ID=285  adresinden Veri Giriş Modülünü dolduracaklardır. Veri girişleri 25.08.2016-05.09.2016  tarihleri arasında yapılacak olup süre bitiminde otomatik olarak kapanacaktır. Bu noktada okullarımızın bilgilerini aşağıda bağlantısı verilen Etkileşimli Tahta Yönergesine uygun olarak ; doğru, eksiksiz ve zamanında girmeleri , Etkileşimli Tahta keşif, sevk ve kurulumlarının sorunsuz şekilde yapılabilmesi ve okullarımızın mağduriyet yaşamaması açısından son derece önem arz etmektedir.

 

Not : Ortaokullar ve ilk okullarımız için aynı binayı kullanıyorlarsa bina sahibi olan okulumuzun  bilgileri girilecektir. Bu durum müstakil olmayan Anaokulları içinde geçerlidir.

 

Aşağıda belirtilen okul ve kurumlarımız ilgili modülden veri güncellemesi yapabilir.

 

- FAZ2 II. Kısım kapsamında kurulumu yapılmamış olan yeni açılmış veya yeni binasına geçmiş tüm Genel Müdürlüklerimize bağlı okullarımız

- Faz1, Faz2 I.  ve II. Kısımda kurulumları tamamlanan ancak sınıflarında eksik ET olan tüm Genel Müdürlüklerimize bağlı okullarımız

- Milli Eğitim Bakanlığına devredilen okullarımız (Fatih Projesi kapsamında Etkileşimli Tahta kurulumu yapılmamış okullar)

- Zenginleştirilmiş Kütüphaneler (Fatih projesi Kapsamında ET kurulumu yapılmayan Z- Kütüphaneler)

 - Halk Eğitim Merkezleri (HEM), Mesleki Eğitim Merkezlerine (MEM)

 

Etkileşimli Tahta Keşif Yönergesi

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.