ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genç Memur-Sen ve Fırat Üniversitesi ADEM Öğrenci Topluluğundan “Elazığ Her Yerde Okuyor” Kampanyasına Destek.

Genç Memur-Sen ve Fırat Üniversitesi ADEM Öğrenci Topluluğundan “Elazığ Her Yerde Okuyor” Kampanyasına Destek.

 

Müdürlüğümüz tarafından başlatılan “Elazığ Her Yerde Okuyor” Kampanyasına Sivil Toplum Kuruluşlarımızın destekleri aralıksız sürüyor. 

 

Başlatmış olduğumuz kampanyaya bir destek de Genç Memur-Sen Elazığ Şubesi ile Fırat Üniversitesi ADEM Öğrenci Topluluğundan geldi. 

 

Genç Memur-Sen ve F.Ü. Adem Öğrenci Topluluğu bugün öğrencilerimize dağıtılmak üzere 750 adet kitabı müdürlüğümüzde düzenlene bir programla Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’e teslim ettiler. 

 

Programda bir açıklama yapan Genç Memur-Sen Şube Başkanı Saim ÇOLAK başlatılmış olan böyle güzel bir kampanyaya destek vermiş olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade ederek, Müdür GÜRTÜRK ve ekibine teşekkür etti. 

 

Fırat Üniversitesi ADEM Öğrenci Topluluğu Başkanı Gökhan GÖK’ta açıklamasında kitapların karanlığın aydınlığa dönüşmesinde büyük bir rolü olduğunu ifade ederek, okuyan bir neslin yetişmesi için böyle güzel kampanyaların yayılmasını dilediklerini ifade etti. 

 

Desteklerinden dolayı Genç Memur-Sen ve ADEM Öğrenci Topluluğu’na teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü GÜRTÜRK; 

 

Mirac Kandili gibi güzel ve anlamlı bir günde genç arkadaşlarımızın kampanyamıza vermiş oldukları bu destek daha büyük bir anlam kazanmıştır. Bizim amacımız gençlerimizin okuması ve okuduklarını bilince, davranış biçimine dönüştürmesidir. Arkadaşlarımızın kampanyamız kapsamında bize gönderdikleri kitaplar yerini bulacak ve çocuklarımıza ulaşacaktır. Ben kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

 

 13-04-201813-04-201813-04-201813-04-201813-04-2018

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.