ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Girişimci Kente Doğru Projesinin Finali Yapıldı.

Girişimci Kente Doğru Projesinin Finali Yapıldı.

 

Elazığ Dernekler Federasyonu öncülüğünde Elazığ Ticaret Sanayi Odası ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile ’Girişimci Kente Doğru’ proje yarışması düzenlendi. Projenin final programı Elazığ Belediyesi konferans salonunda yapıldı. Final programına Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ,İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARACA, Elazığ Dernekler Federasyonu Başkanı Faik İçmeli, öğretmenler ve öğrenciler ile veliler katıldı. 13 öğrenci ’Girişimci Kente Doğru’ projesi kapsamında sunum yaptı. Anne Kantinleri Projesi ile Nisanur ORHAN 1. olurken, Kontrollü Yük Taşımacılığı Projesi ile Anıl ÇAYLIKOCA 2., Su Altında Yaşanabilir mi projesi ile Fatih SARIGÜL ise 3. oldu.
Dereceye girenlerin ödüllerini Elazığ  Valisi Ömer Faruk Koçak, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile diğer protokol üyeleri verdi.

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.