ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hakim Adaylığı Sınavını Kazanan Kurum Avukatlarımıza Teşekkür Plaketi.

Hakim Adaylığı Sınavını Kazanan Kurum Avukatlarımıza Teşekkür Plaketi.

           Geçtiğimiz aylarda yapılan Adli Yargı Hakim Savcı Adaylığı sınavını kazanarak Hakim ve Cumhuriyet Savcısı adayı olan kurumumuz avukatları için bir veda programı düzenlendi.

Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ başkanlığında düzenlenen toplantıda bir araya gelen müdürlüğümüz yöneticileri Hakim Adayı olan Milli Eğitim Müdürlüğü Avukatları Gökmen ÖZMEN ve Mehmet Furkan ÖZER’i tebrik ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ kurumun genç ve başarılı iki avukatının aynı anda Hakim Adayı olması bizleri gururlandırmış, ancak kurumumuzdan ayrılacakları içinde üzmüştür.

Ben bu iki genç ve başarılı arkadaşıma yeni görevlerinde başarılar diliyor, her türlü kararlarında adaletten ayrılmadan görevlerini yapacaklarına olan inancımı yeniliyorum dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ daha sonra kurumumuz avukatları Mehmet Furkan ÖZER ve Gökmen ÖZMEN’e birer teşekkür plaketi verdikten sonra tüm eğitim yöneticilerimiz  birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

  

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.