ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MARED´in Tefriş Ettiği Öğretmenler Odasının Açılışı Gerçekleşti.

MARED´in Tefriş Ettiği Öğretmenler Odasının Açılışı Gerçekleşti.

 

Kısa adı MARED olan Marmara Elazığlılar Derneği tarafından tefrişatı yapılan 75. Yıl Anadolu Lisesi Öğretmenler Odasının açılışı gerçekleştirildi. 

MARED’in katkılarıyla yeni hale getirilen 75.Yıl Anadolu Lisesi öğretmenler odasının açılışına Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK, MARED Başkanı Mahmut KAHRAMAN, Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Doğukent ve Ulukent Mahallesi Muhtarları ile okul yöneticileri ve davetliler katıldılar. 

Okula gelişinde öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Müdür GÜRTÜRK diğer misafirlerle birlikte açılış kurdelasını kesti. 

Okul Müdürü Gülhan ACAR öğretmenler odasının yeni hale getirilmesinde katkı sağlayan MARED’e teşekkür ederek, öğretmenlerimiz yeni salonumuzda daha rahat bir şekilde dinlenme imkanı bulacaklar dedi. 

MARED Başkanı KAHRAMAN ise açıklamasında dernek olarak her zaman Elazığ’ın hizmetinde olduklarını, imkanları dahilinde katkılarının süreceğini belirtti. 

Katkılarından dolayı MARED’e ve başkan Kahraman’a teşekkür eden Millli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK eğitimin temel taşının öğretmenler olduğunu ifade ederek; 

“Elazığ’ın eğitimde çıtayı yükseltmesi, akademik başarılarını arttırması için biz genel çalışmalarımızı yaparken, özelde de MARED gibi derneklerin katkıları bizleri fazlasıyla sevindiriyor. MARED bundan öncede eğitime katkı sağlayan ve bu katkılarını aralıksız sürdüren bir dernek. 

Şehir dışında yaşayan Elazığlı hemşerilerimiz, yüreklerinin hala Elazığ’da attığını bu tür sosyal çalışmalar ve desteklerle bizlere göstermeye devam ediyorlar. Ben 75. Yıl Anadolu Lisemizde öğretmenler odasının tefrişinde gösterdikleri yardımlardan dolayı teşekkür ediyor, bu güzel ve anlamlı çalışmalarının da devamını diliyorum” dedi. 

Müdür GÜRTÜRK katkılarından dolayı MARED Başkanı Mahmut KAHRAMAN’a plaket verdikten sonra “Elazığ Her Yerde Okuyor” Kampanyası çerçevesinde tüm katılımcı ve misafirlere kitap hediye etti.

 

 29-01-201829-01-201829-01-201829-01-201829-01-201829-01-201829-01-2018

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.