ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürü GÜRTÜRK´ün II.Dönem Mesajı

İl Müdürü GÜRTÜRK´ün II.Dönem Mesajı

 

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK yayınladığı mesajda; 

2017-2018 Eğitim Öğretim yılının II. Döneminin başlamasıyla birlikte 127 Bin öğrencimiz ve 8.500 öğretmenimiz bugün bir kez daha okullarıyla buluştular. 15 gün süren tatil sürecinin sonunda biz eğitimciler de öğrencilerimiz ile buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Tatillerini dinlenerek ve eğlenerek geçirdiğini düşündüğümüz öğrencilerimizin hiçbir sorun ile karşılaşmadan eğitim öğretim yılının 2. dönemine başlayabilmeleri için okullarımızdaki çalışmalarımız aralıksız devam etti.  Müdürlüğümüz ve okul yöneticilerimiz tatil süreci boyunca eksiklikleri tamamlayarak okullarımızı çocuklarımız için hazır hale getirdik. 

Çocuklarımızın yapacağı tek şey derslerine odaklanmak ve birinci dönemdeki eksikliklerini tamamlamaktır. Özellikle 8. Sınıf ve 12. Sınıfta okuyan çocuklarımız bu dönemin sonunda önemli sınavlara katılacaklardır. Çocuklarımızın özellikle okullarımızda motivasyonlarının bozulmaması için müdürlüğümüzce gerekli tüm tedbirler alınmıştır. 

2017-2018 Eğitim Öğretim yılının 2. Döneminin tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve öğrenci velilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyor, çocuklarımıza eğitim hayatlarında başarılar diliyorum.

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.