ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Elazığ Dernekler Federasyonu'nudan (ELFED) İhtiyaç Sahibi Öğrencilerimiz için Yardım.

Elazığ Dernekler Federasyonu'nudan (ELFED) İhtiyaç Sahibi Öğrencilerimiz için Yardım.

Kısa adı ELFED olan Elazığ Dernekler Federasyonu tarafından ilimizde eğitimlerini sürdüren ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırılmak üzere 600 adet kaban ve mont hibe edildi.

Elazığ Dernekler Federasyonun organizasyonu ile İstanbul'da bulunan hayırseverlerimizin gönderdiği kaban ve montlar ELFED Gençlikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Çağatay Talahan, ELFED Yönetim Kurulu Üyesi Kürşad Armağan, ELFED Gençlik Kolları Başkanı Muhammet İbrahim Hoşses'in de katıldığı bir programla Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Zeki ULUFER tarafından teslim alındı.

Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Çağatay Talahan ELFED'in sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bir çok kez ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yardım için çeşitli etkinlikler düzenlediğini ve hayır sever vatandaşlarımızı organize ederek toplanan yardımları Elazığ'daki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırmak için aracılık ettiğini ifade ederek, bu yardımların aralıksız sürdürüleceğini, il dışında bulunan tüm Elazığlıların Elazığ'la birlikte attığını ifade etti.

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Zeki Ulufer'de ELFED'in şahsında yardımda bulunan tüm hayırseverlerimize teşekkür ederek, ilimize gönderilen giyim malzemelerinin ihtiyaç sahibi öğrencilerimize hiçbir aksaklığa uğramadan ulaşacağını söyledi. Böyle bir yardıma aracı olduğu için ELFED Genel Başkanı Faik İÇMELİ ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Ulufer ayrıca iş adamı Celal İLALDI'ya da kendisi tarafından Sivrice ilçemizin Gözeli köyünde yaptırılan Celal İlaldı Yatılı Bölge Ortaokulundaki öğrenciler için Cevizli Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği aracılığıyla gönderdiği  kışlık giyim yardımı için de teşekkür etti.

26-11-201926-11-201926-11-201926-11-2019

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.