ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dijital İçerik Geliştirme Yarışması Sonuçlandı

Dijital İçerik Geliştirme Yarışması Sonuçlandı

Müdürlüğümüze bağlı Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen Dijital İçerik Geliştirme yarışmasında Video ve Afiş dalında dereceye giren öğretmenlerimiz ödüllendirildi.

Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimizin yararlanabileceği dijital içeriklerin hazırlanmasını konu edinen yarışmaya katılan öğretmenlerimiz arasında yapılan eleme sonucunda Video ve Afiş dalında ilk üçe giren öğretmenlerimiz müdürlüğümüz hizmet binasında düzenlenen bir programla ödüllendirildiler.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şubesinden sorumlu Müdür Yardımcısı M. Zeki ULUFER ve RAM Müdürü Bekir EROL ile dereceye giren öğretmenlerimizin katıldığı programda dijital içerik hazırlama konusunda başarı gösteren öğretmenlerimize ödülleri takdim edildi.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk öğretmenlerimizin uzaktan eğitim sürecinde de çalışmaya ve zamanlarını öğrencileri için kullanmaya devam ettiklerini belirterek, bu süreçte yaşanan bir çok zorluğa rağmen günün şartlarına uygun olarak hazırlanan dijital içerikler ile öğrencilerin motivasyonlarının arttırıldığını ifade etti.

Dijital İçerik Geliştirme yarışmasına katılan tüm öğretmenlerimizi kutluyoruz.

19-01-202119-01-202119-01-202119-01-2021

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.