ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama İş briliği Komisyonu Eylül Ayı Toplantısı

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama İş briliği Komisyonu Eylül Ayı Toplantısı

            Milli Eğitim Bakanlığı Yaygın Eğitim Kurumları Yönetmeliği gereğince Şubat ve Eylül aylarında olmak üzere yılda iki kez toplanması gereken Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Komisyonu toplantısı 04/10/2016 Salı günü Öğretmen Sıdıka Avar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirildi. 

İlimizdeki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile Hayat Boyu Öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ başkanlığında toplanan komisyona; Cumhuriyet Başsavcılığı Temsilcisi, İl Özel İdare, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü,  İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İşkur Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü temsilcileri ile Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanı, Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü, Merkez Halk Eğitimi Merkezi Müdürü ile paydaşların yetkilileri katıldılar. 

            Yapılan toplantıda Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kazım ATICI kurumun çalışmaları ile ilgili olarak hazırladığı sunumu gerçekleştirirken, komisyon üyeleri yapılacak olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

 

05-10-201605-10-201605-10-2016

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.