ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ Bedensel Engelli Öğrencimizin Dileğini Gerçekleştirdi.

 İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ Bedensel Engelli Öğrencimizin Dileğini Gerçekleştirdi.


 

 

İlimiz Merkez Çatalçeşme Ortaokulunda okuyan bedensel engelli öğrencimiz Harun Raşit YILDIZ’ın talebi İl Milli Eğitim Müdürümüz tarafından karşılandı.

Bedensel Engelli olduğunu bir mektupla Milli Eğitim Bakanlığına bildiren öğrencimiz Harun Raşit YILDIZ mektubunda maddi imkansızlıklar nedeni ile ailesinin kendisine bilgisayar alamadığını belirtmiş ve bakanlığımızdan bilgisayar talebinde bulunmuştu.

Minik öğrencimizin mektubu müdürlüğümüze ulaşır ulaşmaz konu ile ilgili talimatı bizzat veren İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ öğrencimizin bu dileğini bugün gerçekleştirdi.

Öğrencimize alınan diz üstü bilgisayar bugün Çatalçeşme Ortaokulunda öğrencimize bizzat İl Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ tarafından teslim edildi.

Mektubuna olumlu cevap aldığı için çok mutlu olduğunu belirten Harun Raşit YILDIZ ise Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ´a teşekkür etti.

Müdür BAĞLITAŞ bilgisayarı öğrencimize teslim ettikten sonra okuldaki diğer öğrencilerimiz ile de bir süre sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra okuldan ayrıldı.

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.