ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Kovancılar İlçemizde Gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Kovancılar İlçemizde Gerçekleştirildi.

Her ay bir ilçede gerçekleştirdiğimiz "İlçe Milli Eğitim Müdürleri Koordinasyon Toplantısı"nın bu ay ki ev sahibi Kovancılar ilçemiz oldu. Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK'ün başkanlığında Kovancılar ilçemizde gerçekleştirilen toplantıya 10 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ile birlikte Strateji Şube Müdürü Cemil ÇİFTCİ, Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü Metin ÖZGEN ve Koordinatör Maarif Müfettişi M. Selçuk TANRVERDİ de katıldı.

İlçelerimizin yaptıkları çalışmaların ve II. dönem öncesi hazırlıkların ele alındığı toplantıda Bakanlığımızın yeni uygulamaları, projeler ve eğitim öğretim yılının başından bugüne kadar yapılan faaliyetler ele alındı.

        Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK eğitimdeki başarımızın ancak birlikte ve koordineli bir çalışma ile mümkün olacağını ifade ederek;

        "Bu amaçla her ay bir ilçemizde ilçe müdürlerimiz ile bir araya gelerek yaptığımız çalışmaları değerlendiriyor, bir önceki toplantıda aldığımız kararların uygulanabilirliği konusunda bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Birlikte ve ortak akılla yürüttüğümüz bu çalışmalar sahada da meyvelerini vermeye başlıyor. Bu toplantılarda aldığımız kararlar, görüştüğümüz konular, ilçelerimizin taleplerinin değerlendirilmesi ve oluşturduğumuz sinerji başarımıza olumlu katkılar sağlayacaktır. Hepimizin ortak çabası çocuklarımız için daha uygun eğitim ortamları oluşturmak, başarılarının önündeki tüm engelleri kaldırmaktır. Büyük bir ailenin mensupları olarak bu bilinçle ortak attığımız her adım bizi başarıya daha çok yaklaştırıyor" dedi.

21-01-202021-01-2020

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.