ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İletişim Meslek Lisesi Öğrencilerinin Ziyareti.

  Elazığ Necip Güngör Kısaparmak Anadolu İletişim Meslek Lisesi öğrencileri Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ’ ı makamında ziyaret ederek üç ayda bir çıkardıkları Genç İletişim Dergileri için bir röportaj gerçekleştirdiler.  
İletişim Meslek Lisesi Öğrencilerinin Ziyareti.

 

Yakın ilgi gösterdiği öğrencilerin sorularını içtenlikle yanıtlayan İl Milli Eğitim Müdürü BAĞLITAŞ, Elazığ’da görev yaptığı 10 aylık sürenin yoğun bir çalışma temposuyla geçtiğini belirterek yönetici atama sürecini başarıyla tamamlamak üzere olduklarını söyledi. 

Amir olarak çalışmalarınızı yürütürken vazgeçemediğiniz ilkeleriniz nelerdir?” sorusuna BAĞLITAŞ, mesai arkadaşlarına çok değer verdiğini, kimseyi kırmamaya, gururlarını incitmemeye çalıştığını, nazik ve şefkatli davrandığını ancak sorumluluğu gereği disiplinden de ödün vermediğini söyledi. Özel hayatında şefkatli bir baba ve iyi bir dede olmaya çalıştığını dile getiren BAĞLITAŞ, gençlerden umutlu olduğunu, gençlerin karamsar olmaması gerektiğini, çok çalışıp kendilerini geliştirmelerinin ülkemiz açısından çok önemli olduğunu dile getirdi. 

BAĞLITAŞ, röportajı yapan öğrenciler; Gözdenur KILIÇ, Alperen DEMİREL, Mert KILINÇ, ve Uğur DEMİRTAŞ’ a teşekkür ederek hatıra fotografı çektirdi.

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.