ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı

2018 Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11.Sınıflar) 03 Haziran 2018 Pazar günü saat 10.00’da İlimiz Merkez; 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi, Balakgazi Anadolu Lisesi, Cemil Meriç Fen Lisesi,  Cumhuriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Çubuk bey Anadolu Lisesi, Elazığ Anadolu Lisesi, Elazığ Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi, Elazığ Kaya Karakaya Güzel Sanatlar Lisesi, Elazığ Lisesi,  Elazığ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Gazi Anadolu Lisesi, Hıdır Sever Anadolu Lisesi, Kaya Karakaya Anadolu Lisesi, Korgeneral Hulusi Sayın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesi,  Metin Koloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mezre Ortaokulu, Mustafa Kemal Ortaokulu, Şehit Piyade Binbaşı Zafer KILIÇ Anadolu İmam Hatip Lisesi, Aziz Gül Ortaokulu, Elazığ Ortaokulu, İmam Efendi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Gazi Ortaokulu, Esra-Zafer-Eşref Yıldırım Ortaokulu ve Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi olmak üzere toplam 28 Sınav Merkezi ile Alacakaya, Arıcak, Baskil, Karakoçan, Keban, Kovancılar, Maden, Palu ve Sivrice İlçe Merkezlerinde yapılacak olup, toplam 12885 öğrenci sınava katılacaktır.

Öğrencilerin sınav günü en geç saat 09.30’ da sınava girecekleri okullarda hazır bulunmaları, sınava gelirken yanlarında Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi ile Nüfus Cüzdanı/ T.C. Kimlik Kartı veya süresi geçerli Pasaport getirmeleri gerekmektedir. Adayların;   kullanımı doktor raporu ile belirlenen hasta veya engellilere ait cihazlar (işitme cihazı, insülin pompası, şeker ölçüm cihazı ve benzeri) hariç, çanta, cep telefonu, telsiz, radyo, saat, bilgisayar, kamera ve benzeri iletişim araçları ile depolama kayıt ve veri aktarma cihazları, kablosuz iletişim sağlayan cihazlar ve kulaklık, kolye, küpe, bilezik, yüzük, broş ve benzeri eşyalar ile her türlü elektronik ve/veya mekanik cihazlar, databank sözlük, hesap makinesi, kâğıt, kitap, defter, not vb. dokümanlar, pergel, açıölçer, cetvel vb. araçlar, delici ve kesici aletlerle sınav binalarına girmeleri yasaktır.

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.