ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karşıyaka Eğitim Bölgesi Okul Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi.

Karşıyaka Eğitim Bölgesi Okul Müdürleri Toplantısı Gerçekleştirildi.

 

Okullarımızın mevcut durumu ve ihtiyaçlarının tespiti  ile YGS  sınavı için alınan sınav güvenliği tedbirlerinin görüşüldüğü toplantıların 5.si Karşıyaka Eğitim Bölgesi okul müdürleri ile gerçekleştirildi. 

Bugün günü saat 09.30’da Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesinde Karşıyaka Eğitim Bölgesinde bulunan okullarımızın müdürlerinin katılımı gerçekleştirilen ve İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ’ın başkanlığında yapılan toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M. Zeki ULUFER Şube Müdürleri ve Harput Eğitim Bölgesinde bulunan okulların  müdürleri katıldı. 

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ’ın açılış konuşmasını yaptığı toplantıda okul müdürlerinin öneri, görüş ve talepleri ilgili Şube Müdürlerince not alındı. 

Pazar günü yapılacak olan YGS için öğrencilere başarı dileyen BAĞITAŞ; 

Elazığ 2015 TÜİK verilerine göre YGS’de Türkiye 17.si olmuştur. Bazıları ısrarla Elazığ’ın yakaladığı bu başarı ivmesini görmelerine ve bilmelerine rağmen hala Elazığ’ın son sıralarda olduğu konusunda ısrarla açıklamalar yapmaktadırlar. 

TÜİK’in resmi verilerine isteyen istediği yerden ulaşabilir ve Elazığ’ın başarı durumunu tespit edebilir. 

Pazar günü sınava girecek olan tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum. Biz öğrencilerimizin sağlıklı bir ortamda sınava girebilmeleri için bir haftadır her gün bir eğitim bölgesinde sürdürdüğümüz toplantılarımızda okul müdürlerimizin tamamı ile görüşerek gerekli tedbirleri almış bulunmaktayız. 

Pazar günü yapılacak olan sınav öncesinde velilerimizden de bazı isteklerimiz olacak. Özellikle sınav saatinde gürültü yapılmamasını, korna çalınmamasını tüm vatandaşlarımızıdan istirham ediyorum” dedi. 

            Toplantı okul müdürlerinin birer birer söz alarak genel ihtiyaçlarını ve görüşlerini bildirmeleri ile son buldu.

 

 

 10-03-201710-03-201710-03-201710-03-201710-03-2017

 

 

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.