ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaya Karakaya Spor Lisesi Futbol Takımı Türkiye Finallerinde

Kaya Karakaya Spor Lisesi Futbol Takımı Türkiye Finallerinde

Liseler arası futbol müsabakalarında büyük bir başarı göstererek, Gaziantep, Artvin, Diyarbakır ve 2015 dünya şampiyonu Trabzon Erduran Lisesi´ni 27 Şubat´ta Aydın Kuşadası ´nda yapılacak olan Türkiye finali müsabakalarında ilimizi temsil etmeye hak kazanan Kaya Karakaya Spor Lisesi öğrencileri Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’ü ziyaret ederek başarıları paylaştılar.

Okul Müdürü Levent SANCAR ve takım antrenörü Elazığ Sporun da eski takım antrenörü olan Ümit TEKOĞLU ile birlikte Müdür GÜRTÜRK’ü ziyaret eden sporcu öğrencilerimiz müsabakalar hakkında bilgi verdiler.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK Elazığ’da yapılan son Yarı Final müsabakasında takımın maçını 90 dakika izlediğini ifade ederek;

“İnanmak Başarmanın Yarısıdır “

Sizi futbol sahasında son maçınızda Dünya şampiyonu olmuş Trabzon ekibi karşısında izlerken maça ruhunuzu verdiğinizi ve bu işe inandığınızı gördüm. İnandığınız için başarılı oldunuz. İnanç ile üstesinden gelinemeyecek hiç bir zorluk yoktur.

Amatör Ruhla Profesyonel Düşünerek Oynayın

Sizler öğrenci aynı zamanda da sporcusunuz. Derslerinizi ve sportif başarılarınızı ikisi birbirine engel olmadan güzel bir şekilde götürüyorsunuz. İçinizdeki heyecanı ve amatör ruhu kaybetmediğiniz sürece başarı sizi bulacaktır.

Hocalarınızı ve Yöneticilerinizi Dinleyin

Başınızda Elazığ Spor gibi büyük bir camiada futbol oynamış, yine bu güzide camiada antrenörlük yapmış başarılı bir öğretmeniniz var. Aynı şekilde size her türlü desteği sağlayan yanınızda olan okul müdürünüz ve idarecileriniz var. Bütün okulunuz başarınız için arkanızda size destek veriyor. Onlara inanın ve yol göstericiliklerine kendinizi teslim edin.

Milli Eğitim Müdürlüğü Olarak Her Zaman Yanınızdayız

Çocuklarımızın başarısı bizim gurur kaynağımız olmuştur. Her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Ben Türkiye Finallerinden de yüzünüzün akı ile çıkacağınıza inanıyor, hepinizi pak alınlarınızdan öperek başarılar diliyorum” dedi.

Kaya Karakaya Spor Lisesi Müdürü Levent SANCAR’da İl Milli Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’e teşekkür ederek; son maçımızda yanımızda bulunmanız ve bizimle maç sonuna kadar müsabakayı izlemeniz çocuklarımızı daha çok motive etti. Ayrıca maçtan önce çocuklarımızla bir araya gelip sohbet etmeniz, maçı kazanmaları halinde onları ödüllendireceğinizi söylemeniz bu motivasyonumuzu daha da arttırdı” dedi.

Ziyaretin ardından Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK öğrencilerimizi tek tek kutlayarak hepsini ödüllendirdi.

Kaya Karakaya Spor Lisesine Aydın Kuşadası’nda yapılacak olan final müsabakalarında başarılar diliyor, tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

20-02-201920-02-201920-02-201920-02-201920-02-2019

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.