ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaya Karakaya Spor Lisesi Öğrencileri Başarıya Doymuyor.

  Genç kızlar voleybol müsabakalarında Türkiye finallerine katılmaya hak kazanan Kaya Karakaya Spor Lisesi kız takımı İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ’ı ziyaret ederek başarılarını paylaştılar.  
Kaya Karakaya Spor Lisesi Öğrencileri Başarıya Doymuyor.

 

Mardin ilinde yapılan Türkiye Genç Kızlar Voleybol müsabakalarında başarılı maçlar çıkararak guruptan çıkan ve Türkiye finallerine katılmaya hak kazanan beden eğitimi öğretmeni Aytaç EKİNCİ yönetimindeki Kaya Karakaya Spor Lisesi voleybol takımı sporcuları Şehriban GÜNAY, Betül YİĞİTKAN, Ayşe KÜÇÜKSU, Hüsnanur EFE, Elif BARAK, Berna APA, Zehranur ŞİMŞEK, Melisa DİLGİN, Ezgi BOZKURT, Merve EKİCİ, Sena ÇELİK ve Tülay HAZAR okul müdürü Mustafa ATİLLA ve Ortaöğretimden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Feyzi GÜRTÜRK ile birlikte Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ’ı makamında ziyaret ederek sevinçlerini paylaştılar.

 

Yarıfinal müsabakalarında büyük bir performans sergileyerek 23-28 Şubat 2015 tarihleri arasında yine Mardin ilinde yapılacak olan Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanan başarılı öğrencilerimizi tebrik eden İl Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ sporcu öğrencilerimizi tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Müdür BAĞLITAŞ;

 

“Öğrencilerimizin akademik başarılarının yanında sosyal kültürel ve sportif alanlardaki başarıları da bizler için önemlidir. Çünkü bu başarılar birbiri ile bağlantılı olan başarılardır. Derslerdeki başarınız diğer alanlarda da başarılı olmanızı sağladığı gibi sportif alandaki başarınızda eğitim hayatınızı tamamlayan, kişisel gelişiminizi ve özgüveninizi olumlu yönde etkileyecek başarılardır.

 

Ben spor lisesinin bu başarısından dolayı hem sevgili öğrencilerimi hem de eğitici öğretmen ve idarecilerini kutluyorum. Aynı başarıyı finallerde de göstereceğinize inanıyor başarınızı bizimle paylaştığınız için de teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.