ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS Yol Haritam Kitapçığı Tercih Döneminde Öğrencilerimizin En Büyük Yardımcısı Olacak

LGS Yol Haritam Kitapçığı Tercih Döneminde Öğrencilerimizin En Büyük Yardımcısı Olacak

   Lise Geçiş Sınavına giren öğrencilerimizin tercih döneminde okullarımızla ilgili bilgi edinebilmeleri, tercih edecekleri okulları daha yakından tanıyabilmeleri ve tercih yaparken nelere dikkat edecekleri konusunda yardımcı olmak amacıyla Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğümüzce "LGS Yol Haritam" isimli dijital kitapçık hazırlandı.

   İlimizde bulunan tüm Ortaöğretim kurumlarımıza ait bilgilerin yer aldığı kılavuz niteliğindeki kitapçık tüm okul müdürlüklerine gönderilerek öğrencilerimizin hizmetine sunuldu.

   Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK LGS Yol Haritam kitapçığının sunuş kısmında öğrenci ve velilerimize hitap ederek;

   "LGS tercihlerinin yapılacağı bu süreçte sizlere rehber olması adına ilimizdeki tüm liselere ilişkin tanıtım bilgilerinin yer aldığı bu kılavuzu hazırladık. Hem okul rehberlik öğretmenlerinizle işbirliği içerisinde hem de bu kılavuzdan yararlanarak sağlıklı bir tercih yapmanızı bekliyor, sonucun şimdiden hepimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

    LGS Yol Haritam kitapçığında il merkezi ve ilçelerimizde bulunan sınavla ve sınavsız öğrenci alan Ortaöğretim kurumları ile ilgili olarak okulların adresleri, iletişim bilgileri, kontenjanları, fiziki donanımları, pansiyon durumları, alan, bölüm ve dallar gibi bilgiler bulunuyor.

LGS Yol Haritası için TIKLAYINIZ

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.