ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meryem SERTKAYA Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğunu devralır almaz taleplerini sıraladı.

Meryem SERTKAYA Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğunu devralır almaz taleplerini sıraladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları programı çerçevesinde Şehit Süleyman Budak Ortaokulu öğrencisi Merve SERTKAYA Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğunu devraldı.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde kendisini ziyaret gelen öğrencilerle uzun süre sohbet ederek bayramlarını kutladı.

Mustafa Kemal ATATÜRK’ün çocuklara verdiği büyük öneme vurgu yapan GÜRTÜRK;

Çocuklar bizim geleceğimiz ve ülkemizin asıl sahipleri. Onların varlığı bizim en kıymetli hazinemiz. Onların düşünceleri, fikirleri ve öngörüleri bizim ilham kaynağımız. Biz eğitimciler çocuklarımızın ve öğrencilerimizin gülüşlerinde mutluluğu hissediyor ve yaşıyoruz. Ayrıca onlara güveniyor, ülkemizin aydınlık yarınlarının teminatı olduklarına inanıyoruz.

Bu anlamlı günde biz de koltuğumuzu Meryem kızımıza teslim ederek, onun bakış açısıyla Milli Eğitim Müdürlüğünü görmüş ve değerlendirmiş olacağız dedi.

Müdür GÜRTÜRK’ün konuşmasının ardından Şehit Süleyman Budak Ortaokulu öğrencisi Meryem SERTKAYA koltuğu devralarak kısa bir konuşma yaptı. Meryem SERTKAYA’nın ilk talebi Elazığ Her Yerde Okuyor projesi kapsamında kurulan kütüphanelerin içeriklerinin zenginleştirilmesi, derslik öğrenci sayılarının 30’un altına düşürülmesi ve Tam Gün eğitim uygulamasına geçişin hızlandırılması konusunda çalışmaların aralıksız sürdürülmesi oldu.

24-04-201924-04-201924-04-201924-04-2019

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.