ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milletvekili Sayın Metin BULUT Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

Milletvekili Sayın Metin BULUT Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

 

İlimiz Milletvekili Metin BULUT bugün İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. 

Milletvekili BULUT ziyaretinde yaptığı açıklamada; 

“Zorlu bir göreve geldiniz. Bu görevin üstesinden hakkıyla geleceğinize kaniyiz. Ancak geçmişten bugüne bu kurumda üst düzey yönetici olarak çalışmanız bu işi en iyi şekilde yapabileceğinize olan inancımız tamdır. 

Bu dönem Elazığ çok önemli bir imkanı yakalamıştır. Bürokrasi ile siyaseti ile birlikte aynı noktaya doğru hareket eden daha süratli bir dönemi yaşıyoruz.  Biz bunu maksimum düzeyde faydaya dönüştürmek ve Elazığ’la alakalı bu işi taçlandırmak istiyoruz. 

Bunda elbetteki sizlerin katkıları çok büyük olacaktır. Özellikle Milli Eğitim gibi bir camia bu ülkenin bugünüyle değil geleceği ile de ilgili bir camiadır. 

Siz bugün atacağınız tohumlarla belki 15-20 yıl sonra gelecek olan bir nesli ve kuşağı biçeceksiniz. 

 Yetişecek olan bu kuşaklar da ülkemizin geleceğinde ve bölgesinde rol model olmasında büyük bir rol oynayacaklardır. Bu nedenle işiniz çok zor Allah yardımcınız olsun” dedi. 

Milli Eğitim Müdürü GÜRTÜRK’de milletvekili Metin BULUT’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek; 

“Sayın Vekilimiz bugüne kadar her zaman yanımızda olmuş, destekleriyle gücümüze güç katmıştır. Bu destekle birlikte İnşallah Elazığ’ı eğitim öğretim alanında üst seviyelere çıkaracak, durmadan çalışacağız. 

         Bu şehre hizmet etmenin bilincinde olarak çalışmalarımızı koşar adım gerçekleştireceğiz. Ben bir kez daha Sayın Vekilime nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

 28-07-2017

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.