ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milletvekilimiz Sayın Tahir ÖZTÜRK’ten İl Müdürümüze Hayırlı Olsun Ziyareti.

Milletvekilimiz Sayın Tahir ÖZTÜRK’ten İl Müdürümüze Hayırlı Olsun Ziyareti.

 

Elazığ Milletvekili Sayın Tahir ÖZTÜRK İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine  atanan Feyzi GÜRTÜRK’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Müdür GÜRTÜRK’e yeni görevinde başarılar dileyen Milletvekili ÖZTÜRK Elazığ’da eğitim alanında başarının yükselmesi için gerekli olan her türlü desteği vereceklerini ifade etti. 

Milli Eğitim Müdürü GÜRTÜRK’te ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek Elazığ’ın eğitim alanında hak ettiği yere gelmesi için mesai kavramı tanımadan çalışacaklarını ve Elazığ’ı layık olduğu yere taşıyacaklarını ifade etti. 

İl Milli Eğitim Müdürü olarak ortak akıl ve ekip çalışmasının öneminin farkında olduklarını belirten GÜRTÜRK bu nedenle hem Sayın Valimizin hem de milletvekillerimiz ile ilimizdeki diğer kamu kurum ve kuruluşları ile istişare halinde olacaklarını, Sivil Toplum Kuruluşları ile fikir aşıl verişi içerisinde bulunacaklarını ifade etti. 

Ziyarette ayrıca İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Turan KARAHAN’da Milli Eğitim Müdürü GÜRTÜRK’e yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


11-07-2017

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.