ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ Baskil İlçemizde.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ Baskil ilçemizdeki okullarda incelemelerde bulundu.
Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ Baskil İlçemizde.

         İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ  İnsan Kaynakları Şube Müdürü Ferhat EMRE ile birlikte Baskil ilçemizde bir dizi inceleme ve temasta bulundu.

         Dün sabah saatlerinde Karakaya Baraj gölüne düşerek vefat eden Baskil Kadıköy Bedriye Çetinkaya Çok Programlı Lisesi 10. Sınıf öğrencisi Sefa ABİÇ için ailesine taziye ziyaretinde bulunan Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ ve İnsan Kaynakları Şube Müdürü Ferhat EMRE öğrencimizin ailesine başsağlığı dilediler.

       Taziye ziyaretinden sonra Baskil Alangören İlkokulu, Bedriye Çetinkaya ÇPL ve Mustafa Bilbay İlk/Ortaokulunda incelemelerde bulunan Müdür BAĞLITAŞ bu okullarımızda öğrenciler ve öğretmenler ile bir araya geldi.

      Okullarımızda inceleme ve temaslarda bulunan Müdür BAĞLITAŞ öğrenciler ile bire bir ilgilenerek uzun süre sohbet etti. Okul yöneticileri ve öğretmenler ile de bir araya gelen Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ öğretmenler odasında öğretmen ve personelle de uzun süre sohbet etti.

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.