ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK´e Tebrik Ziyaretleri Sürüyor

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK´e Tebrik Ziyaretleri Sürüyor

             İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Feyzi GÜRTÜRK´e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

             10 Temmuz Pazartesi günü İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Feyzi GÜRTÜRK´e Sivil Toplum Kuruluşları, Vakıf, Dernek ve Milli Eğitim Müdürlüğü Kurumlarının hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

             Ziyaretler kapsamında Elazığ İlim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri Milli Eğitim Müdürü GÜRTÜRK´e bir ziyarette bulunarak yeni görevinde başarılar dilediler. İl Müdürü GÜRTÜRK ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek;

"Geleceğimizin çok iyi eğitilmiş yeni nesiller tarafından şekillendirileceğini bilen bir yönetici olarak, ilimizdeki gençlere ve öğrencilerimize en iyi ve en güzel imkânları sunarak; öğrencilerimizi sağduyulu, millî ve manevî değerlerine bağlı, milletini ve ülkesini seven bireyler olarak yetiştirmek için çalışmalarımız bundan sonra da devam edecektir.  

             Bir eğitim yöneticisi olarak yapacağımız çalışmalarda başta Sayın Valimiz olmak üzere, eğitim yöneticilerimiz, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, ilimizde bulunan sivil toplum kuruluşları ve kamuoyunu aydınlatma görevini üstlenen basın yayın kuruluşlarımızla da yakın bir işbirliği içerisinde bulunarak bütün kesimlerin fikirlerinden yararlanacağız.

            Bu anlamda Sivil Toplum Kuruluşlarımızın fikirleri bizim için oldukça değerlidir. Ben ziyaretlerinden dolayı İlim Yayma Cemiyetinin tüm yöneticilerine bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

         

11-07-201711-07-201711-07-2017

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.