ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK'ün 23 Nisan Mesajı

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK'ün 23 Nisan Mesajı

Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 100. yılını, Türkiye'nin ve dünyanın tüm çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı tebrik eden Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK, egemenliğin sahibi olan millet iradesinin geleceğimizin teminatı olduğunu ifade etti.

Türkiye'nin çocuklarına hitap eden GÜRTÜRK;

 Sevgili Çocuklar;

Sizler bu milletin geleceğisiniz. Ülkemizin aydınlık geleceği sizlerin mimarlığında şekillenecek, ülkemiz sizlerle daha güzel ve daha büyük bir ülke haline dönüşecektir.

Sizler bizim varlık sebebimiz, en büyük hazinemizsiniz. Her anne babanın, her bir öğretmenin geleceğe dair umutları ve hayallerisiniz.

Sizler hayatı anlamlı kılan, bir gülüşüyle karanlıkları aydınlatan, saf ve temiz yüreklerinizle dünyayı güzelleştiren en değerli varlıklarımızsınız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, milli birlik ve beraberlik duygusu bilinciyle güçlenen, milli irademizin temsil edildiği Türkiye Cumhuriyeti Devletinin doğduğu şanlı bir gündür.

Sevgili çocuklar;

Tekrar okul bahçelerini ve sınıfları dolduran kuş cıvıltısı seslerinizin yankılanacağı günleri özlediğimizi bilmenizi istiyorum. Millet egemenliğinin 100. Yılı milletimizi payidar kılsın. Bayramınız kutlu olsun.

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.